Chyba każdy marzy o tym, aby materac zapewniał komfort na wysokim poziomie. Położenie się po trudnym dniu w łóżku tak luksusowym jak te z królewskiej komnaty wydaje się być jedynie marzeniem. Ale wcale nie musi nim być – jeden prosty krok, taki jak wymiana materaca, może sprawić, że błogi sen stanie się codziennością!

Wybierz poziom twardości, który odpowiada Ci najbardziej

SleepMed Supreme to produkt, który zachwyca użytkowników przede wszystkim tym, jak duże możliwości posiada. Mowa oczywiście o tym, że wyrób posiada aż cztery twardości podłoża do wyboru. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpinanego topu wykonanego z termoelastycznej pianki Vitarest. Podstawowe wnętrze materaca również jest piankowe: w środku można znaleźć takie materiały jak pianka wysokoelastyczna, pianka termoelastyczna, Airforce oraz taśma 3D. Każda warstwa pełni zupełnie inną funkcję, ale dopiero połączenie właśnie tych surowców sprawia, że jest to produkt tak wyjątkowy. Właściwości każdego elementu wzajemnie się dopełniają i zapewniają wysoki komfort. Na uwagę zasługuje także grubość materaca, która wynosi aż 27 cm – tak grube warstwy zapewniają pełną amortyzację. Ale jak w takim razie uzyskano aż cztery różne poziomy twardości? Sama podstawa już dysponuje dwiema – najbliżej ciała użytkownika znajduje się pianka wysokoelastyczna, która po jednej stronie jest miękka, a po drugiej wykazuje się znacznie wyższym poziomem twardości. Kolejne dwie możliwości można uzyskać za pomocą wcześniej wspomnianego topu – przypinając go po jednej lub po drugiej stronie uzyskuje się następne dwie opcje.

Połączenie właściwości prozdrowotnych z niespotykaną wygodą

SleepMed Supreme - gwarancja królewskiego wypoczynkuDlaczego materace SleepMed są tak cenione i rozpoznawalne? Głównie dlatego, że oferują produkty wysokiej jakości, które w dodatku posiadają status wyrobu medycznego. Powinny na to zwracać uwagę szczególnie te osoby, które cierpią z powodu bólu pleców oraz problemów ze snem – ich działanie prozdrowotne jest bowiem potwierdzone na podstawie licznych testów i szczegółowych analiz. O ich wysokiej jakości i bezpieczeństwie świadczy jednak nie tylko ten status. Zostały wyróżnione również certyfikatem jakości AEH, który potwierdza ich pozytywne wyniki z zakresu ergonomii, higieny, klimatu oraz trwałości. Szwajcarski Instytut oraz Laboratorium Sleep-Lab dogłębnie sprawdziło, czy SleepMed Supreme spełnia wszystkie wyżej wspomniane czynniki – jest to bardzo ważne, ponieważ właśnie te cztery cechy są uznawane za najistotniejsze.

Higiena snu

O higienie snu mówi się sporo, ale co to tak właściwie znaczy? Poza zdrowymi nawykami, jakie warto u siebie wypracować, takimi jak regularne wietrzenie sypialni oraz dbanie o odpowiednio długi nocny wypoczynek, warto zwrócić uwagę również na rzeczy typowo materialne. Mowa tutaj oczywiście o materacu. W pierwszej kolejności zwraca się uwagę na pokrowiec – wydawałoby się, że jest to nieznaczący element, ale to właśnie ta tkanina znajduje się najbliżej ciała użytkownika i powinna stanowić barierę pomiędzy wnętrzem wyrobu a zanieczyszczeniami z zewnątrz. Materac do spania SleepMed Supreme został obity pokrowcem Merced o innowacyjnych właściwościach. Jego tłoczenia zapewniają odczuwalny efekt masażu – między innymi dzięki temu wypoczynek jest tak błogi. Najważniejsze jest jednak to, że bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Pokrycie zostało wyposażone w wygodny zamek rozdzielczy, który ułatwia zdejmowanie i zakładanie go. Również sam proces prania jest bardzo prosty – bez obaw można czyścić tkaninę w pralce. Odpowiednia wentylacja we wnętrzu wyrobu jest zapewniona dzięki specjalnym nacięciom i profilowaniom zapobiegającym gromadzenie się szkodliwych mikroorganizmów.

Wymienione powyżej zalety to tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że SleepMed Supreme to inwestycja godna zakupu. Spełni swoje funkcje przez długie lata i zapewni każdemu użytkownikowi wypoczynek na najwyższym poziomie.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/