Sen jest niezwykle ważny dla prawidłowego funkcjonowania człowieka. Odpowiada za dobre samopoczucie, koncentrację, kreatywność oraz energię do działania. Z uwagi na to warto zainwestować w odpowiednio dobrany do potrzeb materac. Idealną propozycją będzie SleepMed Hybrid Premium – materac z właściwościami prozdrowotnymi i nie tylko! Dlaczego idealnie nadaje się do sypialni każdego?

SleepMed Hybrid Premium – wkład

Wszystkie materace SleepMed posiadają wyjątkową budowę, która oferuje niesamowite właściwości. Tak samo jest w przypadku SleepMed Hybrid Premium, który posiada unikalny wkład oparty na sprężynach typu Multipocket połączonych z trzema rodzajami innowacyjnej pianki. Czym zatem wyróżnia się wkład materaca SleepMed Hybrid Premium?

  • siedmiostrefową sprężyną kieszeniową MPO typu Multipocket – sprężyny osadzone w indywidualnych kieszonkach redukują drgania wywoływane podczas ruchu, a ich mniejsza średnica sprawia, że są gęściej osadzone, dzięki czemu materac zyskuje na stabilności i elastyczności punktowej,
  • dwiema warstwami pianki wysokoelastycznej VPPHR – materiał odznaczający się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnego podparcia kręgosłupa,
  • pianką FlexiFoam z technologią Airforce – stanowi ona innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, a technologia Airforce zwiększa cyrkulację powietrza wewnątrz,
  • pianką termoelastyczną VitaRest® – reaguje ona na temperaturę oraz nacisk, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, gwarantując przy tym niesamowitą miękkość i wrażenie otulenia.

SleepMed Hybrid Premium – właściwości

Poznaj materac SleepMed Hybrid PremiumWszystkie materace do spania posiadają różne właściwości. To właśnie one wpływają na jakość oraz efektywność snu użytkownika. Czy zatem istnieje materac, który mógłby odpowiadać praktycznie każdemu? Oczywiście, że tak i jest to SleepMed Hybrid Premium! Materac ten posiada wiele właściwości, takich jak:

  • siedem stref twardości, które umożliwiają najlepsze dopasowanie się wkładu do budowy ciała użytkownika,
  • właściwości antyalergiczne wynikające z zastosowanych materiałów oraz pokrowca,
  • dwie strony przystosowane do użytkowania, a regularne obracanie materaca znacząco zwiększa jego trwałość oraz wentylację,
  • specjalne profilowania oraz nacięcia usprawniające przepływ powietrza,
  • cztery twardości, które wynikają z zastosowania ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, dzięki czemu regulować można twardość według własnych preferencji.

SleepMed Hybrid Premium – materac medyczny

SleepMed Hybrid Premium jest wyjątkowy pod każdym względem. Oprócz ciekawego wkładu oraz licznych właściwości posiada także status wyrobu medycznego w klasie I. Zostały one potwierdzone licznymi restrykcyjnymi testami, oraz badaniami medycznymi, dlatego produkt ten jest niezwykle bezpieczny dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem oraz cierpiących na wszelkiego rodzaju schorzenia. Właściwości prozdrowotne w pozytywny sposób wpływają na zdrowie użytkownika, a sam materac gwarantuje stabilne podparcie kręgosłupa, które niweluje bóle pleców. Są to właściwości, którymi nie każdy materac się cechuje, dlatego warto wziąć je pod uwagę, zwłaszcza że materac SleepMed Hybrid Premium posiada certyfikat AEH, który potwierdza jego jakość.

Każdy materac jest inny, zarówno pod względem wkładu, jak i właściwości. Uniwersalnym modelem sprawdzającym się w każdej sypialni będzie SleepMed Hybrid Premium, który zapewni komfortowy oraz efektywny wypoczynek o każdej porze dnia i nocy. Czy można chcieć czegoś więcej?