Materace termoelastyczne to innowacyjne produkty, które znacznie poprawiają komfort snu. Jeśli planujesz wymianę swojego starego materaca i nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Prozdrowotne właściwości

Pierwszy model, należący do materacy termoelastycznych to Hilding Rumba. Jest to produkt, który ma wiele prozdrowotnych właściwości. Wkład materaca został skonstruowany z dwóch rodzajów pianek – pierwsza z nich to wysoce elastyczna pianka Velvet Touch, która tworzy solidną podstawę konstrukcji i zapobiega zapadaniu się sylwetki. Druga to termoelastyczna pianka Visco, która reaguje na temperaturę ciała i dopasowuje się do ułożenia ciała, co pozwala to zredukować napięcie mięśni i gwarantuje głęboką regenerację. Specjalne profilowania tworzą siedem zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu materac zapewnia solidne wsparcie każdej partii ciała użytkownika. Ponadto, produkt posiada właściwości przeciwodleżynowe. Jeden z pokrowców dostępnych w zestawie – Velur, hamuje powstawanie i gromadzenie się niebezpiecznych dla zdrowia pleśni. Warto również wspomnieć, że Hilding Rumba przeszedł wiele restrykcyjnych badań oraz szereg testów, co pozwoliło mu otrzymać status wyrobu medycznego.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Materace termoelastyczne - jaki produkt wybrać?Drugi model wart polecenia to Hilding Salsa. Materac ten dedykowany jest parom z dużą różnicą wzrostu oraz wagi. Jego wkład został wypełniony nowoczesną pianką FlexiFoam, która zapewnia optymalne podparcie dla całego działa. Dzięki siedmiu strefom o zróżnicowanej twardości, materac ten gwarantuje świetne wsparcie kręgosłupa i idealny rozkład punktów nacisku. Wierzchnia warstwa została skonstruowana z termoelastycznej pianki Visco, która nadaje produktowi niesamowitej miękkości. Materac został nagrodzony certyfikatem jakości AEH. Z pomocą niezależnego Szwajcarskiego Instytutu AEH, produkt został poddany rygorystycznym testom i dogłębnym analizom. Przebadano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Ponadto, Hilding Sala uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Dzięki temu odznaczeniu masz pewność, że produkt został wykonany z bezpiecznych surowców, które nie wpłyną negatywnie na twoje zdrowie i nie wywołują reakcji alergicznej.

Materace termoelastyczne – właściwości 

Materace należące do tej kategorii to produkty najwyższej jakości. Działają one na zasadzie zapamiętywania pozycji przyjmowanej przez użytkownika i dopasowują się do naturalnych krzywizn sylwetki. Dzięki temu materace z pianką memory gwarantują spokojny i regenerujący sen. Sprawdzą się w sypialni każdego, komu zależy na optymalnym komforcie i satysfakcji ze snu. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że we wnętrzu wkładu nie gromadzi się wilgoć ani kurz oraz nie ma możliwości rozwoju mikroorganizmów powodujących alergię czy astmę. Hilding Salsa i Hilding Rumba to produkty, którym możesz zaufać.

Wejdź na stronę naszego sklepu i zamów swój materac termoelastyczny już dziś, by cieszyć się spokojnie przespanymi nocami!