Materace z kokosem to produkty, które wykorzystują zbawienne właściwości włókien kokosa. Mają za zadanie wzmocnić twardość konstrukcji oraz zagwarantować optymalną cyrkulację powietrza. Co więcej, materace z dodatkiem kokosu są antyalergiczne i ograniczają rozwój niebezpiecznych drobnoustrojów. Te modele są bardzo nowoczesne i podbijają serca wielu klientów. Odznaczają się optymalną twardością i sprężystością, stwarzając tym idealnie środowisko i warunki do snu. Materace z kokosem dobrej jakości przeszły szereg badań i testów, które potwierdzają ich jakość. Są to modele antybakteryjne, antyalergiczne oraz antygrzybiczne. Dzięki swoim właściwościom, materace z dodatkiem kokosu cieszą się coraz większą popularnością. 

Optymalna twardość 

Pierwszy materac z kolekcji materacy z kokosem to Hilding Pasodoble. Jest to produkt dla osób, które preferują wypoczynek na twardszym podłożu. Odznacza się solidną konstrukcją i znacznie podwyższa komfort snu. Dzięki temu obudzisz się wypoczęty i pełen energii. Innowacyjne sprężyny kieszeniowe podwyższają twardość materaca. Dodatek kokosu i lateksu nadaje materacowi elastyczność i sprężystość. Dodatkowo, do budowy Hilding Pasodoble wykorzystano właściwości naturalnego włókna z agawy, który wpływa na trwałość produktu. Po obydwu stronach wkładu umieszczono elastyczną piankę FlexiFoam, która wpływa na komfort i zapewnia optymalny wypoczynek. Co więcej, Hilding Pasodoble uzyskał certyfikat jakości AEH, co oznacza, że jest to produkt najwyższej jakości.

Materac dla najmłodszych

Dla kogo materace z kokosem będą dobrą opcją?Producenci wykorzystują właściwości kokosa również do tworzenia materacy dziecięcych. Przykładem jest Hilding Kołysanka. Jest to produkt przeznaczony dla maluchów, który zapewni im wygodny sen oraz wspomoże prawidłowy rozwój układu kostno-mięśniowego. Model jest dwustronny, a każda ze stron dostarcza innego rodzaju komfort. Optymalną twardość zapewnia dodatek kokosu, który dodatkowo pomaga utrzymać optymalną higienę i środowisko snu. Hilding Kołysanka uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co oznacza, że produkt zyskał zaufanie wielu rodziców i świetnie nadaje się w pokoju maluchów.

 

Klasyka i uniwersalność 

Trzeci produkt, który wykorzystuje właściwości kokosa to Hilding Lambada. Jest to klasyczny materac, który świetnie sprawdzi się w przypadku seniorów, alergików, dzieci czy nastolatków. Konstrukcja materaca tworzy siedmio-strefowy system sprężyn Pocket Plus. Dzięki nim ten model jest niezwykle elastyczny i sprężysty. Możesz mieć pewność, że produkt zapewni Ci optymalne wsparcie i amortyzację kręgosłupa. Materac jest dwustronny, a każda z powierzchni zapewnia odmienny komfort – będziesz mógł dobrać właściwości materaca do swoich aktualnych potrzeb i preferencji. W zestawie znajduje się pokrowiec Probiotex, który wykorzystuje nowoczesną technologię Purotex, by zwalczać alergeny.

Zainwestuj w materac z dodatkiem kokosa już dziś, by cieszyć się optymalnym komfortem!