Człowiek średnio przesypia ⅓ doby, co stanowi naprawdę sporą ilość godzin spędzonych w łóżku.  Z uwagi na to warto zadbać o jakościowe podłoże do snu, jakim jest materac od Hilding Anders. W ofercie znaleźć można wiele materacy, jednak najszersze zastosowanie mają materace sprężynowe, które stanowią swego rodzaju klasyczny rodzaj materacy. Czym one się charakteryzują? 

Właściwości materacy sprężynowych

Materace sprężynowe są już od bardzo dawna znane. Jednak świat z każdym rokiem się zmienia, powstają nowe technologie oraz sposoby produkcji. Nic zatem dziwnego, że również przełom nastąpił na rynku materacy, dzięki czemu wszystkim dotąd znane materace sprężynowe zostały udoskonalone. Można już zapomnieć o nierównych powierzchniach oraz wbijających się w ciało sprężynach, ponieważ firma Hilding Anders zadbał, aby wszystkie materace sprężynowe od nich cechowały się najwyższej jakości sprężynami, które sprawiają, że materac ugina się tylko w miejscu nacisku, a wszelkie drgania są redukowane. Jednak to nie wszystkie cechy współczesnych materacy sprężynowych, ponieważ odznaczają się także:

  • wysoką elastycznością,
  • większą wytrzymałością,
  • idealnym podparciem sylwetki oraz kręgosłupa,
  • odpowiednią sprężystością podłoża.

Oferta materacy sprężynowych od Hilding Anders

Materace sprężynowe to gwarancja zdrowego snu!Każdy człowiek prędzej czy później zastanawia się, jaki materac do spania wybrać. W końcu jego rola w prawidłowym wypoczynku jest niezastąpiona. Z uwagi na to renomowany producent materacy – Hilding Anders zaprojektował materace sprężynowe pozwalające się nie tylko komfortowo, ale także i efektownie wyspać. Jednak wkład sprężynowy może różnić się pod względem rozmiarów średnicy sprężyny i z uwagi na to wyróżnić można:

Kto wyśpi się na materacu sprężynowym? 

Materace do spania wybiera się pod kątem indywidualnych preferencji odnośnie do twardości, wieku czy stanu zdrowia. Jednak wysokiej jakości materace sprężynowe od Hilding Anders idealnie sprawdzą się praktycznie u każdego – wystarczy tylko wybrać odpowiedni model! Z uwagi na wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań tego typu materac idealnie sprawdzają się w przypadku par, ponieważ zminimalizowane jest ryzyko obudzenia drugiej osoby poprzez poranne wstawanie czy zmianę pozycji. Odpowiednio dobrane materiały umożliwiają nie tylko głęboki, ale także regeneracyjny sen każdemu. Materace sprężynowe są w stanie nawet sprostać oczekiwaniom osób aktywnych! Jednak to nie wszystko, ponieważ zastosowane materiały oraz wysoka higieniczność wkładu sprawia, że jest to materac idealny dla alergików. Wyśpią się na nim również osoby starsze oraz cierpiące na bóle kręgosłupa, ponieważ w idealny sposób podpiera całą sylwetkę oraz zapewnia sprężyny podłoże.

Materace sprężynowe idealnie sprawdzą się w każdej sypialni i to nie tylko z uwagi na swoją uniwersalność. Każdy model posiada indywidualne cechy wynikające z wkładu oraz budowy, dlatego warto zwrócić uwagę na to, jaki materac jest wybierany.