Materace kieszeniowe to bez wątpienia świetne rozwiązanie! Wysokiej jakości sprężyny, które zostały umieszczone w osobnych kieszeniach każdemu z nas zapewnią komfortowy sen. Jaki wybrać? Podpowiadamy!

Dobry wybór dla par

Materace kieszeniowe, ze względu na fakt, że w sposób bardzo indywidualny reagują na wywierany nacisk, sprawdzą się dla par zapewniając im oparcie i dostosowując się do kształtu ciała, a także dobrze amortyzując odczuwanie drgań. Dlatego obowiązkowo należy zwrócić uwagę na wysokiej jakości model, taki jak Hilding Tango. Sprężyny, które zostały umieszczone w jego wnętrzu wyprofilowano w aż siedem stref twardości, w związku z czym bardzo indywidualnie podpierają każdą partię naszego ciała. Obowiązkowo musimy wspomnieć, że posiada on również piankę lateksową, która jest bardzo trwała, a zarazem komfortowa. Nie brakuje tutaj pianki HR, która podtrzymuje ciało, a jednocześnie jest odporna na odkształcenia.

Optymalne podparcie dla całego ciała

Materace kieszeniowe - jaki wybrać?Jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzi się również Hilding Step, który idealnie podpiera kręgosłup, niezależnie od naszej wagi. Również bardzo dobrze sprawdzi się dla par, lecz polecany jest także w przypadku seniorów, ponieważ zapobiega powstawaniu dolegliwości bólowych, które mogą w negatywny sposób oddziaływać na samopoczucie w ciągu całego dnia. Jednocześnie całość jest bardzo wygodna – a to za sprawą wysokiej jakości pianki FlexiFoam, która jest bardzo plastyczna i wytrzymała. Warto tutaj także wspomnieć kilka słów na temat pokrowca, w jakim dany model został umieszczony, a mianowicie Silver, który świetnie przepuszcza powietrze zapobiegając rozwojowi grzybów i pleśni we wnętrzu produktu. Swoją nazwę zawdzięcza elementom srebra, o jaki został wzbogacony.

Zadbaj o swoje zdrowie

Kolejnym modelem, który bez wątpienia pomoże nam zadbać o pozytywne samopoczucie jest Hilding Cha-Cha. Poza wysokiej jakości sprężyną kieszeniową wyprofilowaną w aż siedem stref twardości, wyposażony został w  piankę Velvet Touch, która posiada optymalną twardość, a także jest bardzo sprężysta. Wskazany model bez wątpienia będzie dobrym rozwiązaniem dla osób cięższych, ponieważ gwarantuje optymalne podparcie całego ciała, niezależnie od naszej wagi. To między innymi dzięki zastosowanej obustronnie warstwie filcu, która w skuteczny sposób oddziałuje na stabilność całej konstrukcji. Warto dodać, że struktura wcześniej wspomnianej pianki obiecuje optymalną wentylację, dzięki czemu w naszym łóżku nie pojawią się niepożądani goście, jak grzyby czy pleśnie, w związku z czym materac jest bezpieczny dla alergików.

Znalazłeś już swój idealny materac? Jesteśmy przekonani, że wysokiej jakości modele kieszeniowe zapewnią doskonałe podparcie niezależnie od naszych indywidualnych potrzeb.