W dzisiejszym zabieganym świecie jakość snu staje się coraz ważniejsza dla ogólnego samopoczucia i zdrowia każdego człowieka. Nic dziwnego – wysokiej jakości odpoczynek to klucz do efektywności w codziennych działaniach. Jednak, aby móc cieszyć się wszystkimi korzyściami oferowanymi przez wypoczynek, należy zadbać o odpowiednie podłoże, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. W odpowiedzi na te potrzeby firma SleepMed wprowadza innowacyjne technologie, aby zapewnić Ci najwyższy poziom komfortu podczas snu. A co warto w tym temacie wiedzieć?

Materac SleepMed – poznaj możliwości regulowanej twardości!Odkryj technologię zdrowego snu z SleepMed – nowoczesne rozwiązania dla Twojego komfortu

Twardość to subiektywne dla każdego odczucie, które określa się na podstawie indywidualnych preferencji oraz wagi. Niestety, wiele osób ma problem z jego prawidłowym dopasowaniem. Firma SleepMed znalazła idealne rozwiązanie – możliwość regulacji twardości, dzięki której w każdej chwili możesz zmienić twardość swojego podłoża od spania! Odpowiada za to ruchoma warstwa pianki termoelastycznej VitaRest®. Oznacza to, że po rozpięciu pokrowca możesz ją wyjąć i przełożyć na drugą stronę materaca. Dzięki temu podłoże do spania oferuje aż 4 różne stopnie twardości. Jednak to nie wszystko! W ofercie znajdują się również modele, które dodatkowo posiadają odpinany top wykonany z pianki termoelastycznej VitaRest® lub Celsius®-Waterlily®. Może być on wykorzystany jako tzw. materac nawierzchniowy, jednak pozwala również na stworzenie 6 stopni twardości. Tyle możliwości zagwarantują idealne dopasowanie materaca Sleepmed do swoich aktualnych potrzeb, a także wagi. W ten sposób zapewnisz całemu kręgosłupie najlepsze wsparcie.

Materac SleepMed – poznaj innowacyjne pianki!

Sporo mówi się o tym, że liczy się wnętrze – tak też jest w przypadku idealnego podłoża od spania. W przypadku produktów od SleepMed, na szczególną uwagę zasługują innowacyjne pianki termoelastyczne VitaRest® i Celsius-Waterlily®. Wyróżniają się one tym, że reagują na ciepło oraz ciężar ciała użytkownika. W ten sposób idealnie potrafią się dopasować do anatomicznych kształtów Twojej sylwetki. Dodatkowo, wyróżniają się one właściwościami przeciwodleżynowymi, antyalergicznymi czy ortopedycznymi. W ofercie znajdują się także modele wyposażone w naturalne pianki, takie jak:

  • wysokoelastyczna pianka NATURALIS® wykorzystująca olej rycynowy,
  • wysokoelastyczna pianka HR BIO wykorzystująca olej sojowy,
  • termoelastyczna pianka Visco Bio wykorzystująca olej rycynowy.

Naturalne substancje gwarantują wybranym modelom dodatkowe właściwości hipoalergiczne, a także najlepszą sprężystość czy redukcję nacisku. Wniosek jest jeden – materac SleepMed posiada zaawansowane technologicznie pianki, które gwarantują zdrowy i spokojny sen.

Materac SleepMed – poznaj technologię Airforce!

Dobry materac to taki, który zapewnia swojemu użytkownikowi komfortowy wypoczynek oraz antyalergiczne i przede wszystkim higieniczne warunki do snu. Na współczesnym rynku każdy materac SleepMed wyróżnia się wykorzystaniem technologii Airforce. Jest to specjalna wielostrefowa technologia nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. W praktyce oznacza to, że nacięcia powstają zarówno w pionie, jak i poziomie. W konsekwencji dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza wewnątrz wypełnienia, przez co ciepło i wilgoć wytwarzana przez organizm mogą z łatwością zostać wyeliminowane z materaca. Wystarczą do tego naturalne ruchy ciała, np. podczas przewracania się na drugi bok. Takie rozwiązanie znajduje się w piance FlexiFoam oraz VPPHR, która stanowi podstawę wypełnienia materaców SleepMed.

Materac SleepMed – poznaj wyjątkowe pokrowce!

Nie bez znaczenia jest również pokrowiec – w końcu to on chroni wypełnienie przed uszkodzeniem! Innowacyjne materace SleepMed zostały wyposażone w pokrowce uwzględniają zamek. Pozwala to na szybkie i proste ściągnięcie ich, a następnie wypranie w 60 stopniach Celsjuszach. W zależności od kolekcji możesz spotkać się z:

  • pokrowcem Merced z taśma 3D – wykonano go z eleganckiej dzianiny, która dzięki specjalnym perforacją na powierzchni gwarantuje odczuwalny efekt masażu, a ponadto dzięki specjalnej apreturze zmiękczającej (hydrophilic softener) są wyjątkowo miękkie i są w stanie efektywnie odprowadzać wilgoć,
  • pokrowcem Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D – elegancka dzianina jest miła w dotyku, a dodatkowo została nasączona apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7%, zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu.

Materac SleepMed – poznaj prawdziwe znaczenie bezpiecznego snu!

Materac SleepMed to produkt posiadający status wyrobu medycznego. Zapewniają najlepsze podparcie kręgosłupa, przez co odciążają mieście oraz zapewniają optymalną regenerację podczas wypoczynku. Oprócz tego wszystkie materace SleepMed posiadają certyfikat AEH. Oznacza to, że zostały one poddane dokładnej analizie przeprowadzonej w słynącym z nowatorskiego podejścia do materacy Laboratorium Sleep-Lab. Przetestowano je pod kątem czterech kluczowych parametrów, które obejmują:

  • ergonomię, która określa stopień dopasowania materaca do ciała użytkownika, co przekłada się na optymalne ułożenie kręgosłupa czy redukuje punkty nacisku,
  • higienę, która stanowi gwarancję czystości i świeżości w czasie wypoczynku,
  • klimat, który stanowi parametr związany z właściwym przepływem powietrza wewnątrz materaca, prawidłową regulacją poziomu wilgotności i temperatury ciała,
  • trwałość, która wyraża odporność na nacisk, odkształcenia, oddziaływanie wilgoci oraz zmieniającą się temperaturę.

Dzięki temu masz gwarancję zdrowego, spokojnego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Zdrowy sen to fundament zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Dlatego warto zainwestować w materac SleepMed, który oferuje innowacyjne technologie wspierające regenerację organizmu, a także zapewniający komfortowy sen każdej nocy.

wyrob

Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.