Szukając najlepszych materacy o statusie wyrobu medycznego koniecznie musimy zwrócić uwagę na produkty od Hilding Anders. Lata doświadczenia pozwoliły firmie dokładnie poznać potrzeby klientów, dzięki temu mamy pewność, że stawiamy na najwyższej jakości asortyment.

Hilding Anders: firma z doświadczeniem

Wybierając materace medyczne od Hilding Anders mamy pewność, że stawiamy na produkty najwyższej jakości. Firma na rynku istnieje już od 1939 roku, w Polsce pojawiła się w 2001 i od tej pory wykonywała produkty dla takich sklepów jak Ikea, Agata Meble czy też Black Red White, lecz również stale udoskonala wyroby, które sprzedaje pod własnymi szyldami, a mianowicie Hilding i Curem. Głównym założeniem koncernu jest, aby zapewnić każdemu zdrowy i komfortowy sen, dlatego wszystkie materace są ergonomiczne, co oznacza, że świetnie dopasowują się do kształtu ciała i jednocześnie prawidłowo je podpierają. Ważne są też właściwości antyalergiczne, które uzyskiwane są poprzez stworzenie odpowiedniego mikroklimatu do snu, z czym w parze idzie również łatwość w utrzymaniu materaca w czystości. Wszystkie one są również bardzo trwałe oraz przyciągają wzrok ciekawymi wzorami. Oczywiście nie bez znaczenia dla firmy pozostają kwestie związane z ochroną środowiska!

Materaca medyczne SleepMed

Materace Hilding Anders: najlepsze materaceSleepMed to marka wyrobów medycznych najwyższej jakości. Znajdziemy tam chociażby materace ortopedyczne, jakie świetnie sprawdzą się w przypadku osób, które dochodzą do zdrowia po różnego rodzaju urazach czy też schorzeniach, lecz również będa dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy po prostu cenią sobie sen na najwyższym poziomie. Jest tak za sprawą nowoczesnych technologii, jakie wykorzystywane są w czasie trwania procesu produkcji, a mianowicie na myśli mamy tutaj: wykorzystanie termoelastycznej pianki Visco, sprężyn typu multipocket, technologii Airforce, odpowiadającej za odpowiednią cyrkulację powietrza czy też wysokiej jakości pokrowców. Dodajmy, że możemy tutaj także regulować twardość, w związku z czy łatwiej jest nam dopasować materac do naszych indywidualnych potrzeb. Co ważne, dobre materace piankowe czy inne modele tego typu kupisz stacjonarnie – tutaj zapraszają salony w Częstochowie!

Materace prozdrowotne Hilding

Produktami o właściwościach prozdrowotnych pochwalić może się również marka Hilding. Bez wątpienia dobrym wyborem będzie tutaj Hilding Makarena. Jego bazę stanowią unikalne sprężyny multipocket, które wyprofilowane zostały tak, aby tworzyć siedem stref twardości, dzięki czemu w indywidualny sposób podpierają każdą partię ciała. Z jednej strony zastosowano tutaj płytę lateksową, która w skuteczny sposób wzmacnia całą konstrukcję. Z drugiej posiada on otulającą piankę Visco, która świetnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Materace, które uzyskały status wyrobu medycznego to świetne rozwiązanie, które stanowi gwarancję wypoczynku na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że wskazane produkty sprawdzą się naprawdę dobrze dla każdego z nas.