Czy istnieją podłoża do snu, który są dobre jakościowo, przystępne cenowo i jednocześnie przyjazne środowisku? Wbrew pozorom, odpowiedź brzmi tak! Poznaj materace naturalne i przekonaj się na własne oczy! 

Poznaj materac Hilding Nevada

Hilding Nevada to sprężynowy materac naturalny z lateksem, który posiada szereg pozytywnych właściwości. Jego baza jest wykonana ze wszystkim dobrze znanych sprężyn kieszeniowych. W przypadku tego modelu są to wysokiej jakości komponenty Multipocket, które charakteryzują się zmniejszoną średnicą. Oznacza to, że na każdy metr kwadratowy przypada ich więcej, a co za tym idzie – podłoże jest w stanie dopasować się do naturalnej budowy ciała użytkownika jeszcze dokładniej. Funkcję amortyzującą pełni pianka HR Bio o wysokości czterech centymetrów i o średniej twardości. Jak wiadomo, pianki są uznawane za jedne z najszybciej rozwijających się surowców na rynku, a ta konkretna wyróżnia się na ich tle. Dlaczego? Ponieważ została nasączona naturalnym olejkiem sojowym, który zastępuje chemiczne związki, a tym samym sprawia, że materac staje się w pełni bezpieczny dla osób ze skórą wrażliwą. Nie sposób nie wspomnieć również o blacie naturalnego lateksu, który znajduje się po drugiej stronie. Surowiec ten ma właściwości, które pozwalają materacowi oddychać i szybko odprowadzać wilgoć.

Jaki pokrowiec?

Hilding Nevada i inne materace naturalne - gwarancja wygody i trwałościNiewiele osób wie, jak istotną rolę w materacu odgrywa pokrowiec. Jak się okazuje, jest to tkanina, która pełni funkcję nie tylko ochronną. Rzecz jasna zapobiega powstawaniu zabrudzeń i odkształceń, ale to tylko jedna z wielu jej niesamowitych funkcji. W przypadku materacy naturalnych wykorzystano niesamowity pokrowiec Linen, który skradł serca nawet najbardziej wymagających użytkowników. To wszystko dzięki połączeniu dwóch, uwielbianych przez wszystkich materiałów: lnu o specyficznej fakturze i bawełny organicznej pochodzącej z certyfikowanych upraw. Ten zestaw sprawia, że pokrowiec jest niesamowicie miękki w dotyku i delikatny, dzięki czemu zwiększa komfort użytkowania. Ponadto, pomaga w utrzymaniu higieny w sypialni, ponieważ jest to pokrowiec zdejmowany. Można go prać w warunkach domowych w trzydziestu stopniach Celsjusza. Zaleca się, by robić to przynajmniej dwa razy do roku.

Odwracalny materac – idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych

Materac sprężynowy Hilding Nevada to model odwracalny, który daje użytkownikowi możliwość wyboru podłoża idealnie dopasowanego do jego indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób niezdecydowanych, które jeszcze nie są w stanie określić dokładnie swoich preferencji. Zaleca się jednak, aby zmieniać strony produktu regularnie, około dwa razy w roku – takie działanie zdecydowanie wydłuży czas eksploatacji materaca, a ponadto zapewni odpowiednią wentylację na całej powierzchni wyrobu. W tym przypadku każdy użytkownik ma do wyboru stronę średnią, przeznaczoną z założenia dla osób do 80 kg, a także twardą, dla tych, których waga oscyluje w granicach 90-100 kg. Jak jednak wiadomo, masa ciała nie jest jedynym wyznacznikiem, dlatego wszyscy, bez względu na to, ile ważą, powinni próbować różnych możliwości.

Wybór materaca nigdy nie jest prosty, szczególnie w momencie, gdy do wyboru jest tak wiele różnych, zachęcających modeli. Warto jednak zwrócić uwagę na model Hilding Nevada, który jest propozycją niezwykle funkcjonalną, wywierającą pozytywny wpływ na samopoczucie użytkownika.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/